Müşteri İlişkileri Taahhütnamesi

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ TAAHHÜTNAMESİ

1. İlan Küpü Müşteri ilişkileri Merkezi tüm kullanıcılarına haftanın 7 günü çalışma saatlerinde açıklanan saatlerde kesintisiz hizmet vermeyi taahhüt eder.

2. İlan Küpü Müşteri İlişkileri Merkezi tüm kullanıcılarına, ürün, kampanya ve servislerle ilgili şeffaf ve anlaşılır şekilde bilgi ve destek verir.

3. İlan Küpü Müşteri İlişkileri Merkezi'ne ulaşan tüm kullanıcılar, tek tuşla gerçek bir müşteri temsilcisiyle görüşebilir.

4. İlan Küpü Müşteri İlişkileri Merkezi'ne iletilen yazılı veya sözlü taleplerle ilgili kullanıcılara en geç 72 saat içinde yazılı ya da sözlü bilgi verilir.

5. İlan Küpü Müşteri İlişkileri Merkezi, kullanıcılarının kişisel bilgi gizliliği ve mahremiyetine saygı duyar, kullanıcıların kişisel verileri farklı amaçlarla kullanılmaz.

6. İlan Küpü Müşteri İlişkileri Merkezi ürün ve hizmetlerini geliştirmek için her zaman kullanıcıların sesini dinler ve gelen önerileri titizlikle değerlendirir. Tüm önerilerinizi İlan Küpü İletişim Bölümü’nden,  veya info@ilankupu.com e-mail adresinden veya  0 (212) 909 82 16  İlan Küpü Müşteri İlişkileri Merkezi'ni arayarak bize iletebilirsiniz.